27 sie 2012

w kolorach lata - CYNIE

Kocham kwiaty, kocham roślinki a najbardziej kocham je fotografować . Ofiarą zostały   cynie, które dostałam dwa dni temu  od sąsiadki Te kwiatki mają moim zdaniem strasznie SMACZNE kolory płatków :-))

11 sie 2012

Łazienka Black & White

No i stało się :-) Maszyna ruszyła wczoraj i skończyła dzisiaj . Chyba Was zaskoczę ale ............ nawet nie przypuszczałam, że to zrobię. Pomalowałam ją na czarno. Tak mnie palnęło coś w głowę dwa dni temu i ........ musiałam zobaczyć efekt :-) Oto on ..

Dziękuję za podpowiedzi kolorystyczne ........... Turkus był moim faworytem ;-) Więc , dziękuję z tego miejsca wszystkim, które mi go polecały :-)A tak było wcześniej :-))


8 sie 2012

Makro Świat moim okiem

Uwielbiam podglądać świat przyrody. Chyba ją nawet kocham :-) Dlaczego ? Bo to coś najpiękniejszego na świecie. Ma zapachy, kolory, smaki,  dźwięki, kształty  i jest miła w dotyku. Może chaotycznie powiedziane ale......... coś w tym jest. 

Tym razem miałam ogromną radość zobaczyć jak fotografuje się Canonem z ...... chyba moim ukochanym obiektywem :)) 

Dzięki Olusiu :-)Mam nadzieję, że........................... nie zanudziłam :-)

4 sie 2012

Lampy

I tak po długim tak zwanym NICNIEROBIENIU w końcu zabrałam się za jakieś prace twórcze. Padło na stary kawałek drewna który przytargałam pewnego dnia z okolic Jeziora Dobczyckiego i na niebieski worek, w którym leżała od dwóch miesięcy sterta małych patyczków. Nie lubię poprawiać przyrody bo ona potrafi stworzyć najciekawsze kształty i kolory więc kawałek drewna z którego zrobiłam lampę, wyczyściłam jedynie porządnie szczotką z płynem, wyłożyłam na słońce, przeszlifowałam i  zapuściłam  woskiem. Efekt -  wyciągnięte kolory i słoje drewna. 


Druga lampka to nic innego jak pozbijane do kupy malutkie patyczki, które również zostały zapuszczone woskiem.