22 lis 2012

Wianek w Bieli

Nie masz co zrobić z firanką ? 
Zrób sobie wianek ;-)Mówiąc poważnie, użyłam do zrobienia tego wianka 16 metrów m2 białego szyfonu ,który kiedyś służył jako firanki, słomianego podkładu, baniek i kryształków.  2 godziny dłubania w kuchni podczas gotowania obiadu i oto on , JEST :-))

Ciekawa jestem do kogo zawędruje ? :-)
a kiedy człowiek ma lenia i nie chce iść mu się po parasolki i lampy do auta to zaczyna posiłkować się oświetleniem z całego domu ;-)
A w kuchni ? Jak zwykle rozgardiasz;-))13 lis 2012

Pstryki FotograficzneDwa tygodnie temu przypadkowo poznałam jedną dziewczynę, która tworzy różnego rodzaju dodatki ślubne , wianuszki , ozdoby. Od słowa to słowa okazało się, że jesteśmy sąsiadkami i mieszkamy bardzo blisko siebie :-) , więc...... postanowiłam zrobić kilka zdjęć jej prac. Oto one 


11 lis 2012

Jesień

Nie wiem co takiego się stało, że wpadam tu tak  z doskoku........ tyle fajnych rzeczy wydarzyło się w ostatnich tygodniach w moim życiu . Po pierwsze jak co roku , udałam się na początku października w rejony Puszczy Noteckiej. Po co ? To oczywiste :-) Jeśli grzybobranie to jedynie w tamtych rejonach . Piękne sosnowe lasy, mech , zapach żywicy, spokój ... . Muszę przyznać, że w tym roku pogoda nie dopieściła grzybiarzy tak jakbyśmy tego chcieli . Grzyby ...... owszem były ale nie w takich ilościach jakby człowiek sobie tego życzył. Cóż.... może w  przyszłym roku :)

Dlatego dziś na obiadek........... mięsko z duszonymi malutkimi podgrzybkami :-) Uwielbiam ten zapach, roznosi się po całym mieszkaniu. Szkoda, że nie potrafię tego przekazać Wam...