31 sty 2015

Zakupy w ciucholandzie...... piątek !

Stara głupia baba. Poszła w piątek na szmaty bo dostawa była.... celem? hmmm nieznanym , można powiedzieć... celem turystycznym ! I co kupiła ? No nigdy takich rzeczy nie kupuje i nawet się obok nich nie zatrzymuje a tu masz ....... siedział pod zasłonami w ogromach tiuli i patrzył na mnie swym smutnym okiem. Nie mogłam się oprzeć. Kupiłam 3,5 PLN ;-)))

Uprany oczywiście posłuży mi jako jasiek :-))




Jeszcze kilka dni i na moich parapetach zacznie się szał ;-)) Kukułki, tulipany hiacynty ..... o już się doczekać nie mogę ;-)




30 sty 2015

Ocalić od zapomnienia, czyli skarby znalezione na złomie :-)))

Czasami nie potrafię powstrzymać, kiedy przejeżdżam obok złomu ........ złomiarą nie jestem ale.... lubię szperać. Czasami można znaleźć naprawdę fajne eksponaty i to w wyjątkowo w dobrych cenach ;-)) Tym razem udało mi się wyszperać takie cuda . Starą olejarkę, która w chwili obecnej służy u mnie w domu do polewania kwiatków, gliniany dzbanuszek ( muszę przyznać, że zauroczył mnie jego kształt i kolor ) trzymam w nim długopisy i stare kamienne koło do żarna, w zasadzie to nie wiem skąd ono znalazł się na tym złomie, ale .......... chyba czekało na mnie :-)








A u mnie w domu powoli zaczyna robić się wiosennie chociaż choinka jeszcze stoi :-))





10 sty 2015

Boże jak ja tego nie lubię...........

Ile razy pomyślę sobie o farbowaniu włosów to robi mi się nie dobrze :-) Poważnie, jest jeszcze jedna rzecz, której tak samo nie cierpię .......... Niestety.... w końcu mnie dopadło i poszłam kupić farbę. Coś mnie tknęło w sklepie , żeby zmienić obecną markę na inną i stało się. Z kolorami nie szaleję, jestem tradycjonalistką. W każdym bądź razie........ poszły konie po betonie , kupiłam, nałożyłam i będziemy czekać ;-)) Sprawdzimy jak się to cudo zmywa z włosów. Macie jakieś doświadczenia z tą farbą ?



7 sty 2015

Święto Trzech Króli Lanckorona 2015

 Ech jaka była tego dnia pogoda. Do tej pory pluję sobie w brodę, że nie pojechałam w góry. Udałam się zatem do Lanckorony. Porobić zdjęcia ;-)

od czego by tu zacząć ??????........




































W kolejnym odcinku migawki ze Świąt i Sylwestra . U mnie zawsze,  wszystko jest w odwrotnym kierunku :-))

Pozdrawiam
Dominika