18 lut 2015

Kwiaty z Biedry

Lubię sobie często kupować kwiaty w Biedronce, zwłaszcza w okresie zimowym. Wnoszą do domu powiew wiosny :-) Ostatnio kupiłam narcyze i powiem szczerze zaskoczyły mnie swoją prędkością rozwijania ;-)))) Jednego dnia były w pąkach, drugiego dnia świeciły już na żółto :-))) Niesamowite !

Niestety pożegnałam się już z moimi tulipanami :-((
Turbacz

6 rano .... niedziela 31.01.2015  Wstałam ale reszta towarzystwa śpi. Zrobiłam herbatę do termosu, zjadłam śniadanie i czekam....... 9:15 wstali ;-)  ......... 10:15 wyjazd...... kierunek Obidowa, Stare Wierchy - Turbacz ;-) Dojazd 12:15 ( trochę późno ) ale cóż......... idziemy ....40 minut - Stare Wierchy... uwielbiam tą polanę pod schroniskiem , roztacza się z niej cudowny widok......... żałuję...... miałam lenia, nie wyciągnęłam aparatu z plecaka. Pniemy się do góry.. nawet fajnie się chodzi na tych nartach, człowiek kompletnie się nie męczy, wokół panuje cisza i raz na jakiś wielki czas mijasz człowieka ( co na tym szlaku dość rzadko się zdarza )....Kurcze ale tu pięknie , im wyżej, tym więcej śniegu.......... choinki niczym oblepione lodem wyglądają jak kukiełki z teatru 
lalek ;-))....Pod Schroniskiem - cisza ! Szczerze mówiąc lekko się zdziwiłam, ponieważ rzadko się to tu zdarza. Zazwyczaj można tu spotkać tabuny ludzi a dziś ? - bajka ! Szybka herbatka na rozgrzanie, kwaśnica dla brzuszka , kilka fotek na szczycie i czas wracać bo noc nadchodzi. Podczas zejścia spotykam dwóch młodych bardzo pijanych turystów ( chłopaki bez czołówek wracali do Nowego Targu - mam nadzieję, że doszli) i oglądam piękny zachód słońca - ech dla takich chwil…warto się pomęczyć :-)
Potem zjazd przez las po ciemku ( nie jest to zbyt miłe doświadczenie ale ciekawe) do samochodu i….powrót do domu :-))

I tak w telegraficznym skrócie przedstawiłam Wam mój niedzielny dzionek :-))


Z pozdrowieniami 
Dominika 

14 lut 2015

Walentynkowo ...

Taki spontaniczny …….. polegający na dodaniu zdjęć ;-)) Jeszcze 28 minut do zakończenia walentynek !


Dobranoc :-))

12 lut 2015

Słomiana wdowa part. ……???

Znowu zostałam sama w domu przez tydzień ;-)))) Jakby to określić …… miałam święty spokój !! Pan poleciał na Kubę ….

Wiec aby nie próżnować, dobrze się bawić, dać ponieść się wyobraźni i portfelowi, postanowiłam zagospodarować sobie tak zwany "pierdolnik" na pokój komputerowy , taki mój PRIVATE ;-)))) Teraz kiedy  skończyłam go robić i siedzę sobie przed komputerem przeglądając zdjęcia , muszę stwierdzić, że to był dobry ruch, bo każdy potrzebuje swojego miejsca !I tak to się zaczęło…….Położyłam sobie na ścianie pod którą miało stać biurko deski podbiciowe, które potem przeciągnęłam jakimś mazidłem kupionym w Ikea :-))
Regalik obowiązkowo trzeba było zrobić nowy, bo miejsce ograniczone niestety posiadałam :-))))
Nawet stanął i się nie chwieruta  JEST SUKCES STOLARSKI :-)))

Domek zmienił miejsce :-))
a zresztą sami zobaczcie ...


Pozdrawiam serdecznie 
Dominika ;-)))


ps. jutro muszę jednak zagospodarować poważnie jedną ze ścian ;-)) Oj będzie się działo !!