13 sie 2015

Olga

Poznałyśmy się, na jakiś warsztatach fotograficznych w Nowej Hucie. W zasadzie to nie rozmawiałyśmy ze sobą, zrobiłam jej jedno zdjęcie, bo od razu wpadła mi w oko i obiecałam, że prześlę jej meilem i jak będzie miała ochotę to możemy umówić się popstrykać zdjęcia. Tak też się stało….. spotkałyśmy się, ale co niektórzy strasznie się grzebali i punkt kulminacyjny zachodzącego słońca nas niestety ominął ;-)) Ale…… coś tam udało się pstryknąć.

Olga ma 19 lat. Jest studentką z Ukrainy i przyjechała do Krakowa na Erasmus , czyli roczne stypendium na Uniwersytecie Jagiellońskim.  I wiecie co……. zapytałam się jej ile uczy się polskiego, powiedziała od 4 miesięcy….. byłam w szoku…. zdolna bestia .. i piękna !11 sie 2015

Krótka Sesja fotograficzna

Koleżanka poprosiła mnie o zrobienie kilku fotek swoim dzieciakom ;-) Muszę przyznać była to dla mnie sama przyjemność, mieć przed obiektywem takie małe gwiazdy ;-)  Początek był trudny bo nie potrafiliśmy znaleźć wspólnego języka i był ogólny chaos ale … nic nie trwa wiecznie ;-) Potem była już tylko czysta przyjemność robienia zdjęć.