22 kwi 2013

face paintingFace Painting oraz organizacja zabaw dla dzieci i ............. nie tylko :-)) - to zaleta  tej Pani na zdjęciu powyżej :-).

Tym razem były to urodziny naszej koleżanki :-) Jak mówi moja siostra ........ kolejne udane przedstawienie za nami :-) . Mamy dość specyficzne metody jeśli chodzi o organizację tego typu imprez ale cóż....... po świecie chodzą też Ci inni :-)) 

10 kwi 2013

Kraków-Gdańsk-Hel

Na wstępie pragnę Wam kochane koleżanki serdecznie podziękować za życzenia świąteczne i z góry przepraszam, za brak odzewu z mojej strony ale............. musicie wiedzieć, że ze mną to tak różnie bywa :-)

I tak........ ostatnie 3 dni spędziłam w podróży, robiąc za kierowcę, zespołu :-) 3 dni , 2 noce, pokonany dystans na trasie Kraków-Warszawa-Gdańsk-Hel-Gdańsk-Warszawa-Kielce-Kraków to 1670 km....... uff lekko się zmęczyłam zwłaszcza, że nie dało się normalnie wyspać :-))Byli tacy co doczekali wschodu słońca :-) Jak zaplanowałam, tak też zrobiłam. Wybrałam się na samotną, krótką lecz obfitującą w znaleziska plażowe wycieczkę na Hel. Cóż mogłam przywieźć ? oczywiście siatę patyczków, które zamierzam wykorzystać do moich lamp......Trochę się pozmieniało na cyplu...... powstały między innymi drewniane pomosty...I kilka migawek z miasteczka. Hel o tej porze roku, sprawia wrażenie opuszczonego..... cisza spokój..... warto przyjechać i odpocząć.
A teraz znikam do gotowania późnego obiadu......... wieczorkiem zjawię się tu ponownie :-) 

Buziak dla wszystkich