10 kwi 2013

Kraków-Gdańsk-Hel

Na wstępie pragnę Wam kochane koleżanki serdecznie podziękować za życzenia świąteczne i z góry przepraszam, za brak odzewu z mojej strony ale............. musicie wiedzieć, że ze mną to tak różnie bywa :-)

I tak........ ostatnie 3 dni spędziłam w podróży, robiąc za kierowcę, zespołu :-) 3 dni , 2 noce, pokonany dystans na trasie Kraków-Warszawa-Gdańsk-Hel-Gdańsk-Warszawa-Kielce-Kraków to 1670 km....... uff lekko się zmęczyłam zwłaszcza, że nie dało się normalnie wyspać :-))Byli tacy co doczekali wschodu słońca :-) Jak zaplanowałam, tak też zrobiłam. Wybrałam się na samotną, krótką lecz obfitującą w znaleziska plażowe wycieczkę na Hel. Cóż mogłam przywieźć ? oczywiście siatę patyczków, które zamierzam wykorzystać do moich lamp......Trochę się pozmieniało na cyplu...... powstały między innymi drewniane pomosty...I kilka migawek z miasteczka. Hel o tej porze roku, sprawia wrażenie opuszczonego..... cisza spokój..... warto przyjechać i odpocząć.
A teraz znikam do gotowania późnego obiadu......... wieczorkiem zjawię się tu ponownie :-) 

Buziak dla wszystkich


5 komentarzy:

 1. taki bez tłumu jest najbardziej urokliwy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oj dawno nie byłam na Helu. Muszę nadrobić :). Teraz chyba nie dam rady, ale koniecznie muszę zaplanować wyjazd :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hel piękny ... ja tak mogę odpoczywać :-)
  Pozdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 4. zazdroszcze wyprawy- uwielbiam ten uroczy zakatek Polski!!!!
  pozdrawiam cieplutko
  ania

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam umiejętności jeżdżenia autem na takim dystansie :) Uwielbiam takie klimaty opuszczonych uliczek, brakuje jeszcze zmroku i mgły...
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń