30 mar 2013

Jajeczko w gniazdku

Jest piątek 1 w nocy a ja zabrałam się właśnie za dekoracje dla siebie..........  Szyneczka ugotowana ....... bajzel w domu........ udało mi się zrobić jedną rzecz..........ale.. tak to już jest :-) Podobno szewc bez butów chodzi. Ostatnie dwa dni spędziłam na nartach , było fantastycznie. Pogoda dopisała, warunki na stoku również . Szczerze mówiąc mam już dosyć tej zimy ale.... miłość do nart jest chyba silniejsza :-)Szyneczka Wisi i czeka :-) Ostatnie dwa dni spędziliśmy sobie na nartach . Pojechaliśmy w środę wieczorkiem do Kasiny Wielkiej sprawdzić jak to jest na Śnieżnicy........... powiem szczerze.... Rewelacyjny stok , blisko Krakowa bo jedynie 60 km , dobrze przygotowany , 300 metrów przewyższenia. Można pojeździć ! Polecam. W cenie karnetu mała przekąska typu Hot Dog, zapiekanka, frytki . Wieczorkiem natomiast przemieściliśmy się do mało uczęszczanego stoku w laskowej .www.laskowa-ski.pl 

Po sezonie mają dość spore przeceny, zarówno hotelu jak i karnetów narciarskich. Jeśli mieszkacie blisko warto się przejechać, bo w tygodniu nie ma na stoku kompletnie żywej duszy i........ można sobie poszaleć !A to najfajniejszy pracownik stacji narciarskiej Laskowa -Ski :-) 
Moi rodzicie mają dość dziwne i bardzo spontaniczne pomysły. Rano machałam im stojąc przed kamerą internetową na stoku a popołudniu tak cieszyłam się kiedy ........ ich zobaczyłam pod stokiem :-) Zrobili nam tak zwane  KUKU  z nienacka :-))
                 Takie niespodzianki są najlepsze 

4 komentarze:

 1. ZWARIOWANA KOBETA JESTES:P**
  ta szynka narobilas mi smaka,heee

  OdpowiedzUsuń
 2. ale jazda!!!!!!!!!!!! fajnie i ile sniegu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wesolego Alleluja!!!!!!!!!! Radosnych Swiat!!!!!!!!!!!
  Ania z Burscheid

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych, wesołych i prawdziwie rodzinnych Świat ;-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Radosnych Świąt :) spędzonych tak jak lubicie :)
  a Twoja dekoracja jest prze-cudna!! :)

  OdpowiedzUsuń