9 kwi 2015

Wiosna powróciła, Dominika powraca ……..

Boże ale ja mam wzloty i upadki ….. raz mi się chce a raz mi się nie chce….. masakra. Brak kompletnie motywacji do czegokolwiek. Chyba ktoś mnie musi kopnąć w zadek ;-))).

No …… cóż robić, bociany wróciły z dalekich krajów, więc na bloga też czas powrócić. A więc……. sezon 2015 uważam za oficjalnie otwarty  ;-))


To w telegraficznym skrócie co u mnie się działo ;-))


Przyleciał….. datę musiałam zapisać na zdjęciu bo pamięć już nie ta ;-))3 dni później doleciała ONA , Ale chyba mu nie spasowała bo od tygodnia nie widzę jej w gnieździe a on stoi samotny jak pień……. 


czasami wylatuje gdzieś na dłużej i w tedy nad gniazdem zbierają się czarne chmury ;-))


Tydzień temu myślałam, że poszłam ostatni raz na toury a teraz okazuje się, że w tym tygodniu też będę musiała iść, by móc jeszcze nałapać zimy w usta ;-)


A zapomniałam, że po drodze było gdzieś zaćmienie słońca ………. to sobie pstryknęłam zdjęcie na pamiątkę przez maskę do spawania ;-)Cholernie mi się tęskni za zielenią i kwiatami……..


Zdjęcia nadal muszę sobie robić sama……. ;-))
A to częsty gość na moim stole….. Biedronkowe ;-)) Przed moim obiektywem pojawiły się nowe piękne twarze…...


Zlot Partyzantów odbył się w marcu…..


Gdzieś przypadkiem spotkałam w lesie wiosnę ...Tęsknię za niezapominajkami…….


Wieczorami popijam wodę z cytryną……. od miesiąca jestem na diecie ;-))))I chyba sobie kupię zielone trampki :-) !!!!!Do Do następnego 
Dominika a

7 komentarzy:

 1. Jakie piękne zdjęcia! Szczególnie te makro :)
  Też mi się tęskni za zielenią i wiosną, chociaż u mnei dzisiaj była taka cudna pogoda, że nie mam na co narzekać ;) trzeba wreszcie nałapać trochę witaminy D!

  OdpowiedzUsuń
 2. Po sąsiedzku mam bociany. Co roku na nie czekam z niecierpliwością. Te moje od prawie miesiąca są już w gnieździe. Nie widziałam jeszcze fioletowych niezapominajek. Są prześliczne. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Szalona:) czasami tak bywa, że czasu brak, ale za to jak się miło powraca:) dużo się dzieje u Ciebie i plany całkiem sensowne, bo Wiosna przecież:) choć trudno ją nazwać po imieniu:)
  Buziaki i bądź częściej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia a szczególnie to z chmurami nad gniazdem. : )

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcie z gniazdem i chmurami absolutnie boskie!
  Mój bocian też stoi, też sam , miał konkubinę ze 2 dni :-)
  Powodzenia z dietą i pozdrówka ciepłe

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekne kadry! Trampki super:-)) Buziole!
  Ameli/villaartis

  OdpowiedzUsuń