25 kwi 2012

Mam doła

Ociągam się ostatnio niemiłosiernie w odwiedzaniu mojego bloga i korespondowaniu z Wami kochani ale....... dopadło mnie tak zwane fatum prawej dłoni.

Dosyć, że boli mnie w nadgarstku to jeszcze dodatkowo mój malutki paluszek wygląda jak dorodny serdelek :-))  Obiecuję, że nadgonię wszystko już niebawem.


Chciałam Was zaprosić , do odwiedzenia mojego bloga fotograficznego, którego założyłam tak na szybko. Cel - mało pisania dużo fotografowania. .

www.hatfoto.blogspot.com


7 komentarzy:

 1. W takim razie dużo radości życzę i żeby dół został zasypany!!!
  Buziaki
  P.S. Fajne zdjęcia, ujęcia na drugim blogu

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciotka szybko wychodź z tego dołka...i nowości nam tutaj pokazuj...i idę zdjęcia zobaczyć:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szybkiego powrotu do zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hej ciotka witaj w klubie:))))mnie ostatnio tez bylo zle:))i niech szybko na twojej buzi slonko wychodzi:)))bo brakuje nam tu takiej wariatki jak ty:)))lece na drugi blog,sie zapisywac,przeca mnie nie moze nic ominac:))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Będzie dobrze :)
  Zdjęcia są piękne, Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiesz co, to może nie być fatum, tylko zwykła cieśń nadgarstka:( Ja to mam od kilku miesięcy. Ból pojawił się pewnego pięknego poranka ni z gruszki... Poszłam do lekarza, dał mi skierowanie na jonoforezę. Przy tej okazji wyszło, że to najprawdopodobniej od.... klikania:( Po zabiegach troszkę przeszło, ale nie do końca. Sprawdź dobrze nadgarstek. Jeśli w Twoim przypadku jest to ta nieznośna cieśń, to nie zaniedbaj sprawy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń